Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

HASNET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. 1997 yılından bu zamana kadar kazandığı tecrübe, ekspertiz ve internet teknolojileri konusunda uzman ekibi ile bilişim sektöründe sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

HASNET BİLGİ TEKNOLOJİLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. olarak;

Alan adı kaydı, bireysel hosting, web hosting, reseller hosting, email, hosting, vds, vps, cloud, sunucu paketlerinin yanı sıra çeşitli güvenlik çözümleri gibi internet hizmetlerine sahip; Kurumsal ve bireysel hosting hizmeti sağlayan eHost ( www.ehost.com.tr ) markasını kurmuş bulunmaktayız.

eHost ekibi olarak "Türkiye'nin en ideal hosting sağlayıcısı" sloganı ile yolculuğumuz başlamıştır. Web sitesi ve e-posta kullanımının siz değerli kullanıcılarımızın hayatındaki öneminin bilinciyle, 7/24 çalışmakta ve sizlere sınırsız destek sağlayarak, her soruna anında müdahale etmekte kararlıyız.

Yenilikçi kadromuz ve sektör öncülerinden olmamızın verdiği güvenle, eHost ekibi olarak, sizlere kendi sunucularımızda en üst düzey ve güvenli hizmeti verebiliyor olmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Bizleri tercih ettiğiniz ve bu yolculuğumuzda yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.